2022 KPSS Konu ve Soru Dağılımları , Puan Türleri , Genel BilgilendirmeKPSS birçoğumuzun en büyük hayali olmuş durumda. Kimimiz daha düzenli bir iş hayatı, kimimiz bir aile kurabilmek, kimimiz düzenli gelir elde edebilmek kimimiz ise hayalindeki işe kavuşabilmek için son adım olan KPSS ile baş başa kalmış durumda.


Sınavın yıllardır süre gelen seyrine baktığımızda kazananlar ile kazanmayanları ayıran en önemli faktörün yıl boyu başarılabilen veya başarılamayan stres yönetimi olduğunu görmekteyiz.


Mezun olduğumuz üniversiteler itibariyle zaten belirli bir çalışma düzenine ve bilgi birikimine sahip durumdayız. Yani KPSS’de başarılı olup atanabilmek için çalışmak işin en kolay kısmı. Hele ki bu süreci yıl boyu bizimle yani Hangi KPSS ekibi ile sürdürüyorsan kolayın daha da kolaylaştığına zaten şahit oluyorsun demektir.


Başarmak için geriye sadece stres yönetimi ve düzenli bir çalışma sistemi uygulamak kalıyor. Bunun için de Hangi KPSS Rehberlik uzmanı Dr. Elif Kurşunlu’nun sana özel çektiği rehberlik videoları ile seni sürece hazırlayarak atanmanın önündeki son engeli de kaldırıyor olacağız.


Bunları şimdilik bir kenara bırakarak eğer KPSS adına hiçbir fikrin yok ise sana sınav, konu ve soru dağılımları ile ilgili olarak düzenli pdf hazırlayarak ufak bir hatırlatma yapmak istedik. Sabırla incelersen çok faydalı olacağını göreceksin.


Haydi bakalım hemen pdf'i indir incelemeye başla ve atanma sürecin başlasın !

İndir :

https://www.hangikpss.com/StaticFiles/File/150024/Rehberlik%20-%20hangikpss.com.pdf